Internetinė svetainė
NEMOKAMAI*

 * Interneto svetainei taikomas talpinimo mokestis – 130€ metams.

Jūs gausite

1.

INTERNETO Svetainę

Sukursime jums internetinę svetainę arba el. parduotuvę (talpinimas kainuoja 260€), kurioje bus 3 puslapiai: Pagrindinis, Apie mus, Kontaktai. Už papildomą mokestį galime pridėti daug daugiau funkcionalumo ar puslapių. 

2.

Svetainės talpinimas metams

Jūsų svetainę patalpinsime mūsų serveriuose ir ji bus pasiekiama metus laiko (galima prasitęsti)

3.

domeną metams

Užregistruosime jums laisvus .lt, .eu, .com domenus metams laiko (galima prasitęsti). Dėl kitų domeno pabaigų taip pat galime susitarti individualiai.

4.

SSL SAUGOS SERTIFIKATAS

Suteiksime jums neribotam laikui SSL saugos sertifikatą kuris tik pagerins jūsų puslapio patikimumą ir reitingus Google paieškos sistemose.

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS

Nieko nelaukite ir užpildykite mūsų kontaktų formą. Su jumis susisieks mūsų atsakingas žmogus ir galėsite aptarti visas detales iki galo. 

pildyti čia

Liko 0 vietos
Liko 0 vietos

Apie mus

Mes tikime, jog bendradarbiaujant su patyrusia ir profesionalia Developeris.lt specialistų komanda, kiekvienas projektas gali turėti šviesią ateitį. Siekiame, kad interneto svetainių ir kiti IT sprendimai būtų atliekami kokybiškai ir rezultatyviai. 

Priimame pažangius IT sprendimus, kad mūsų klientai sėkmingai įsitvirtintų skaitmeninėje erdvėje, o internetinių svetainių ir kiti IT sprendimai atitiktų šiuolaikinės verslo kultūros diktuojamus kokybės standartus.

Siekiame, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiktų visus Jūsų poreikius ir lūkesčius. Dirbame dėl Jūsų verslo sėkmės.

Mumis pasitiki

Mes padedame įmonėms nuo verslo konsultavimo iki IT paslaugų teikimo

Visos teisės saugomos © 2021 developeris.lt

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS

Scroll to Top