Kokios informacijos ieškote?

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
Jei nerandate Jums rūpimo klausimo – susisiekite su mumis!

Dažniausiai užduodami klausimai

Įvairių tinklapių kūrimas, SEO optimizavimas, grafinis dizainas (tinklapio stiliaus, iliustracijų, banerių, logotipo kūrimas), įvairiakryptis marketingas (pavyzdžiui, Google reklama, Facebook reklama); tekstų rašymas, verslo įmonių apmokymai ir konsultacijos, verslo valdymų sistemų diegimas ir daug kitų.

Tinklapių kūrimas priklauso nuo individualaus projekto. Standartinių paslaugų atlikimo trukmė svyruoja nuo 3 iki 10 dienų. Darbo trukmė gali būti derinama pagal susitarimą.

Susisiekiame su klientu gyvai arba nuotoliniu būdu. Išsiaiškiname kliento poreikius, pageidavimus ir suteikiame naudingų patarimų individualiu atveju. Išsiaiškiname finansinius klausimus ir pateikiame projekto demo variantą. Tikus demo variantui, darbai tęsiami toliau iki galutinio projekto varianto ir jo „paleidimo į gyvenimą“.

Mes galime suteikti nemokamas konsultacijas Jums rūpimais klausimais. Jeigu mūsų komandos atliktas projektas nepatenkina kliento lūkesčių, jį tobuliname nemokamai. Tinklapių kūrimas ir kitos IT paslaugos atliekamos operatyviai, bendradarbiaujant su klientu.

Mes dirbame su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis (TVS), kurios itin lengvai valdomos. Be to, esant poreikiui, apmokome klientus pateikdami vaizdinę medžiagą apie detalų tinklapio valdymą.

Tinklapių kūrimas vykdomas apsaugant tinklapius Premium versijos antivirusinėmis programomis. Naudojame saugius ir kriptografine prasme stiprius slaptažodžius. Esant poreikiui, galime sukurti prisijungimo prie tinklapio sistemą, kuri kas 10 sekundžių generuotų unikalius prisijungimo kodus.

Jau ilgą laiką dirbame su pagrindiniais savo partneriais Hostinger. Savo klientams suteikiame 15% nuolaidą su kodu: DEVELOPERIS

Kiekvieno projekto svetainės kopiją saugome 3 mėnesius, tad nutikus problemoms iš kliento pusės, svetainę galime atstatyti į pradinį variantą per pirmus tris mėnesius nuo svetainės paleidimo. Taip pat sudarome sąlygas, kad patys klientai galėtų atstatyti savo svetaines.

Dažniausiai siekiame A rezultato GTmetrix svetainėje. Optimizuojame tinklalapio kodą ir kitus būtinuosius aspektus, kad krovimo greitis būtų kuo spartesnis.

Mūsų tinklapių kūrimas yra neatsiejamas nuo bazinio SEO paketo.

Nerandate atsakymo į savo klausimą? Užduokite klausimą!

Scroll to Top