Internetinių svetainių kūrimas

Informacinių, reprezentacinių svetainių, el.parduotuvių, reklaminių (landing) internetinių svetainių kūrimas. Kuriame standartinius puslapius taip pat, darome unikalius sprendimus.

Internetinės svetainės padeda verslui išlaikyti konkurencingumą skaitmeninėje erdvėje. Interneto svetainė suteikia galimybę pateikti informaciją apie verslo kryptį, produktus, paslaugas ar kitas veiklas, reklamuotis, pritraukti potencialių klientų, skverbtis į naujas rinkas, padidinti pardavimus. 

Priklausomai nuo verslo rūšies ir modelio, rekomenduojamas reprezentacinių, informacinių, komercinių (e.parduotuvių) interneto svetainių arba kelių svetainių tipų integravimas į vieną tinklapį. 

Informacinio tipo svetainėse pateikiamos apžvalgos, straipsniai, susiję su konkretaus verslo veikla. Reprezentacinis tinklapis skirtas informacijos apie įmonę arba asmeninį pateikimui. Komercinių arba elektroninių parduotuvių kūrimas taikomas siekiant parduoti produktus ar paslaugas internetu. 

Internetinio puslapio kūrimas apima ir tinklapio dizainą. Priklausomai nuo verslo poreikių, galimas standartinio arba unikalaus dizaino tinklapio kūrimas.

Siekiant, kad verslo tinklapis efektyviai atliktų užsibrėžtus tikslus, svarbu įsitikinti, kad svetainių kūrimas būtų atliekamas profesionalų.

Scroll to Top