Marketingas

Skaitmeninio marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas. Google reklamaAdWords reklama kiti rinkodaros sprendimai.

Skaitmeninis marketingas yra viena iš rinkodaros rūšių, kurios tikslas – įvairiais kanalais pasiekti tikslinę auditoriją internete. Skaitmeninio marketingo įrankiai padeda internetiniam puslapiui tapti labiau matomu ir prieinamu paieškos sistemose, socialiniuose tinkluose.

Google išlieka populiariausia paieškos sistema pasaulyje. Google reklama ir Google Ads reklama (arba tiesiog – AdWords reklama) yra vienas iš efektyviausių būdų pritraukti potencialius pirkėjus į savo internetinį puslapį. Ji gali būti rodoma paieškos arba/ir vaizdinės reklamos tinkle, priklausomai nuo internetinio puslapio veiklos ir siekiamų rezultatų.

AdWords reklama didina prekės ženklo žinomumą, svetainės lankomumą, skatina konversijas. Didžioji dalis šiuolaikinių verslų naudojasi Google Ads įrankiais, kurie tiesiogiai skatina verslo pajamų augimą. 

Siekiant, kad skaitmeninis marketingas Jūsų verslui teiktų pozityvius ir pelningus rezultatus, svarbu taikyti profesionalią marketingo strategiją, bendradarbiaujant su šios srities specialistais. 

Developeris.lt teikia skaitmeninio marketingo strategijos ir įgyvendinimo paslaugas (AdWords reklamą ir kt. rinkodaros sprendimus).

Scroll to Top