Apie mus

Mūsų veikla

Kiekviena detalė turi būti svarbi ir įvertinta

Mes tikime, jog bendradarbiaujant su patyrusia ir profesionalia Developeris.lt specialistų komanda, kiekvienas projektas gali turėti šviesią ateitį. Siekiame, kad interneto svetainių ir kiti IT sprendimai būtų atliekami kokybiškai ir rezultatyviai. 

Developeris.lt įžengė į rinką kaip viena inovatyviausių IT įmonių Lietuvoje. Mūsų komandoje dirbantys įvairių sričių kūrėjai profesionalai leidžia užtikrinti, kad internetinių tinklapių kūrimas ir vystymas būtų įgyvendinamas iki smulkiausių detalių. 

Priimame pažangius IT sprendimus, kad mūsų klientai sėkmingai įsitvirtintų skaitmeninėje erdvėje, o internetinių svetainių ir kiti IT sprendimai atitiktų šiuolaikinės verslo kultūros diktuojamus kokybės standartus.

Į Developeris.lt teikiamų paslaugų spektrą įeina tinklapių kūrimas; seo optimizavimas; grafinis dizainas (tinklapio stiliaus, iliustracijų, logotipo kūrimas ir kt.); įvairiakryptis marketingas ir darbas su socialinėmis medijomis (Google reklama, Facebook reklama ir kt.); tekstų kūrimas; video pamokos; verslo valdymų sistemų diegimas. 

Mūsų partneriai...

GALIMYBĖS

Padedame įmonėms nuo verslo konsultavimo iki IT paslaugų teikimo

idea

Kūrybingi

Į kiekvieną projektą žvelgiame per kūrybiškumo prizmę. Priimame novatoriškus ir šiuolaikiškus IT sprendimus.

Lankstūs

Lengvai ir greitai prisideriname prie kliento poreikių. Lanksčiai žvelgiame į projektų vystymo gaires. Tinklapių kūrimas ir kiti IT sprendimai priimami atsižvelgiant į individualias situacijas.

Efektyvūs

Siekiame, kad klientams suteikiamos paslaugos būtų lengvai suprantamos ir patogiai valdomos. Užtikriname IT sprendimų rezultatyvumą.

conversation

Komunikabilūs

Nuolatos palaikome ryšį su savo klientais. Padedame spręsti įvairiausias problemas ir iššūkius. Konsultuojame gyvai ir nuotoliniu būdu.

Scroll to Top