Apie mus

IT sprendimai

MŪSŲ VEIKLA

Kiekviena detalė turi būti svarbi ir įvertinta

Mes tikime, jog bendradarbiaujant su patyrusia ir profesionalia Developeris.lt specialistų komanda, kiekvienas projektas gali turėti šviesią ateitį. Siekiame, kad tinklapių kūrimas ir kiti IT sprendimai būtų atliekami kokybiškai ir rezultatyviai. 

Developeris.lt įžengė į rinką kaip viena inovatyviausių IT įmonių Lietuvoje. Mūsų komandoje dirbantys įvairių sričių kūrėjai profesionalai leidžia užtikrinti, kad internetinių tinklapių kūrimas ir vystymas būtų įgyvendinamas iki smulkiausių detalių. 

Priimame pažangius IT sprendimus, kad mūsų klientai sėkmingai įsitvirtintų skaitmeninėje erdvėje, o tinklapių kūrimas ir kiti IT sprendimai atitiktų šiuolaikinės verslo kultūros diktuojamus kokybės standartus.

Į Developeris.lt teikiamų paslaugų spektrą įeina tinklapių kūrimas; seo optimizavimas; grafinis dizainas (tinklapio stiliaus, iliustracijų, logotipo kūrimas ir kt.); įvairiakryptis marketingas ir darbas su socialinėmis medijomis (Google reklama, Facebook reklama ir kt.); tekstų kūrimas; video pamokos; verslo valdymų sistemų diegimas. 

Galimybės

Padedame įmonėms nuo verslo konsultavimo iki IT paslaugų teikimo

Kūrybingi

Į kiekvieną projektą žvelgiame per kūrybiškumo prizmę. Priimame novatoriškus ir šiuolaikiškus IT sprendimus.

Efektyvūs

Siekiame, kad klientams suteikiamos paslaugos būtų lengvai suprantamos ir patogiai valdomos. Užtikriname IT sprendimų rezultatyvumą.

Lankstūs

Lengvai ir greitai prisideriname prie kliento poreikių. Lanksčiai žvelgiame į projektų vystymo gaires. Tinklapių kūrimas ir kiti IT sprendimai priimami atsižvelgiant į individualias situacijas.

Komunikabilūs

Nuolatos palaikome ryšį su savo klientais. Padedame spręsti įvairiausias problemas ir iššūkius. Konsultuojame gyvai ir nuotoliniu būdu.

TIKROS ISTORIJOS

“Labai ačiū jums už darbą. Greitai ir patikimai.”
Vylius Blauzdavičius
vikingthechef.lt

TIKROS ISTORIJOS

“Greitai rado sprendimą, suteikė profesionalią konsultaciją, malonu dirbti kartu.”
Arūnas Balčaitis
bacmetall.com

Mūsų partneriai